Захищаючи Україну загинув воїн з Яремчанщини

Сьогодні вночі на 52 році життя перстало битися серце нашого відважного воїна, Миколи Вервеги з Микуличина, який з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну воював на передовій у розвідувальному підрозділі.

Про це пише Ратуша з посиланням на Яремчанську міську раду.

Микола Васильович Вервега – старший сержант Збройних сил України, учасник російсько-української війни з 2014 року. У 2015 році за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного сувернітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-московської війни нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Пройшов Майдан і відразу рушив на схід захищати Україну від московських загарбників. Наш побратим після отриманих на фронті травм та лікування очолював “Яремчанську спілку інвалідів АТО”. І ось знову в 2022 році він був в числі перших хто добровольцем пішов захищати свою рідну неньку Україну, свою Батьківщину. На рахунку побратима Миколи безліч героїчних вчинків під час несення військової служби.

За другом Миколою гірко сумують: мама, кохана дружина, улюблена донька, маленький онук, сестра, брат, зять, племінники, рідні, близькі, побратими, друзі та сусіди.

Деталі, щодо проїзду кортежу з тілом Героя, панахида та процес погребіння буде повідомлено додатково в понеділок.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм