Закарпатця, який порізав жінку на Болехівщині, триматимуть під вартою

15 серпня слідчим суддею Долинського районного суду Івано-Франківської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів 74-річному мешканцю Болехівської територіальної громади.

В ухвалі слідчого судді зазначено, що підозрюваний на протязі тривалого часу проживав в дерев`яному однокімнатному саморобному приміщенні, що знаходиться на полігоні твердих побутових відходів Болехівської ТГ в урочищі Криве Болехівської територіальної громади, де поряд по сусідству із ним, проживала потерпіла, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

Вони здійснювали сортування відходів у ході чого при їх розподілі між ними систематично виникали словесні конфлікти, які супроводжувавсь словесними погрозами.

«13 липня 2022 року їхній конфлікт перейшов в активну фазу, у ході якого у нього виник умисел позбавити життя потерпілу. Для цього він зайшов до приміщення, де перебувала жінка, яка сиділа на ліжку, і за допомогою ножа, який попередньо приніс із собою, та який утримував у правій руці виконав кілька ударів у життєво важливу ділянку тіла – голову. Однак їй вдалося своєчасно відреагувати та двічі відхилитися, тим самим уникнути його спричинення. Та це лише розлютило кривдника і він вже із значною силою вчергове умисно наніс вістрям ножа один цілеспрямований удар в ділянку тіла із життєво-важливими органами – серця, внаслідок цього потерпіла отримала тілесне ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітки із ліва, між другим і третім ребром, лівобічний пневмоторакс, які мають ознаки тяжких тілесних ушкоджень. Підозрюваний довів би до кінця розпочате якби у приміщені не знаходився співмешканець потерпілої та не виштовхав його із середини на вулицю, зачинивши двері, тим самим унеможливив продовження протиправних дій останнього», – повідомили в пресслужбі суду.

Підозрюваний неодружений, постійного місця проживання і роботи не має, без міцних соціальних зв’язків, також обгрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України на території Мукачівського району Закарпатській області. Тож слідчий суддя вважав, що застосування більш м’якого запобіжного заходу ніж тримання під вартою буде неможливим з огляду на необхідність запобігти ризикам, передбаченим ст.177 КПК України.

Оскільки кримінальне правопорушення, у вчиненні якого він підозрюється, вчинене із застосуванням насильства то слідчий суддя не знайшов підстав визначати розмір застави.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм