За пів року на Прикарпатті затримали понад 1,5 тисячі нетверезих водіїв

Впродовж шістьох місяців, починаючи з липня по грудень 2021 року, на Прикарпатті тривали комплексні профілактичні заходи під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги», мета яких – покращення безпеки дорожнього руху та недопущення загибелі й травмування людей у дорожньо-транспортних пригодах.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Загалом правоохоронці зафіксували 48 416 порушень ПДР, серед яких 1 527 – за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, 3 363 – керування транспортним засобом без відповідних документів, а також ряд інших порушень.

Крім того, зареєстровано 2 396 дорожньо-транспортних пригод, 572 з яких із потерпілими. У них травмувалися 744 людини, а ще 68 осіб загинули.

Поліцейські Івано-Франківщини наголошують, що кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків. Будьте уважні та обережні на дорозі! – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм