За місяць у Франківську зафіксували майже 2,5 тисячі порушень правил паркування

В Івано-Франківську за травень інспекція з паркування зафіксувала 2490 порушень на загальну суму 1,1 млн грн. Добровільно сплатили 1640 порушників на суму 507,1 тис. грн.

Решту боржників платитимуть удвічі більше і з них борг стягуватиме виконавча служба, повідомив заступник міського голови-директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Ратуша.

За його словами, останніми днями почастішали скарги водіїв, що тільки припаркуються у недозволеному місці, “тільки відійдуть на хвилинку, – а на вікні уже штраф. Ще питають, чи можна не платити”.

Та звісно можна, але, якщо не оплатити за 10 робочих днів (банківських), то штраф одразу зростає у два рази. А ще, Вашу справу передадуть у виконавчу службу і стягувати з Вас штраф будуть уже державні виконавці. Тому краще оплачувати! А ще краще – не порушувати правил паркування.Інспекція з паркування та патрульна поліція кожного дня штрафують десятки «нечемних» водіїв, – зазначив посадовець.

Крім того, Смушак анонсував, що незабаром в місті планують збільшити кількість інспекторів з паркування, а саму інспекцію дещо реформувати, зробивши її роботу ще більш ефективною та помітною.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм