За добу аферисти ошукали довірливих прикарпатців на понад 70 тисяч гривень

За добу аферисти ошукали довірливих прикарпатців на понад 70 тисяч гривень

За минулу добу від дій аферистів постраждали троє мешканців області. Вкотре закликаємо громадян, не нехтувати застереженнями та недовіряти невідомим особам.

Аферисти ошукали мешканку Снятинщини, з таким повідомлення жінка звернулась до поліції. Як з’ясувати поліцейські, до потерпілої зателефонував невідомий чоловік та представився працівником банку.

Шахрай повідомив, що з її рахунку хочуть зняти кошти. А щоби вберегти їх, потрібно здійснити кілька операцій в мобільному додатку банку. Довірлива жінка виконала всі вказівки афериста. І за кілька хвилин з її карти зловмисник зняв понад 43 тисячі гривень.

За схожою шахрайською схемою ошукали і 37-ми річну мешканку Тлумацької територіальної громади. Заявниця виконала вказівки невідомої особи, яка до неї зателефонувала,  і втратила майже 17 тисяч гривень.

Ошукали аферисти і жительку Косівщини. Потерпіла знайшла оголошення в мережі про продаж смартфона. Домовившись  з продавцем про покупку гаджета, вона самотужки переслала йому гроші – майже 16 тисяч гривень.  Однак товар заявниця так і не отримала. «Продавець» на повідомлення жінки не відповідає.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм