З вересня кол-центр “Прикарпаттяобленерго” не прийматиме показники лічильника

З 4 вересня диспетчери кол-центру АТ «Прикарпаттяобленерго» припиняють прийом показів лічильників електроенергії від побутових споживачів.

Таке рішення було прийняте для того, щоб розвантажити телефонні лінії для екстренного зв’язку, від якого залежить життя та здоров’я прикарпатців: повідомлень про обірвані проводи, аварійні вимкнення, поломки енергообладнання під напругою, небезпеки ураження струмом тощо, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу установи.

До вересня, прикарпатцям слід обрати для себе зручний дистанційний спосіб передачі показів.

У компанії проаналізували, що з 13 тисяч тих, хто регулярно звітує за спожиту електроенергію за допомогою диспетчера кол-центру – 25% подає показник одночасно 2-3 способами, близько 45% можуть користуватися дистанційними способами передання показів, і лише близько 30% клієнтів не зможе подавати покази інакше, ніж через кол-центр.

Вже зараз диспетчери проводять інформаційну кампанію серед усіх користувачів. Їм повідомляють про зміни у процедурі та пропонують скористатись одним із онлайн-способів, допомагаючи зареєструватись:

  • через viber –бот https://cutt.ly/hRArBD0
  • через «Персональний кабінет споживача» на сайті обленерго або за посиланням https://my.oe.if.ua/
  • через чат-бот на сайті – https://oe.if.ua/uk
  • через SMS повідомлення (згідно тарифу Вашого оператора) на номер 2909 у форматі: 945, номер особового рахунку, показник, де 945 – код АТ «Прикарпаттяобленерго», а номер особового рахунку та 4 останні цифри з лічильника через пробіл після коду. Або для двозонних лічильників 945, номер особового рахунку й показник день/показник ніч.
  • зателефонувавши в Кол-центр за номером 0800-50-40-20 з мобільного, скористатися системою самообслуговування, а саме: в голосовому меню вибрати функцію – «Внести показник лічильника», натиснути «2».

Не оминули увагою людей похилого віку, тих, у кого немає смартфонів, та тих, хто через стан здоров’я не може подати показ іншим способом. Під час прийому показів у липні та серпні, диспетчери формуватимуть базу клієнтів, які через фізіологічні чи технічні причини не можуть подати показник електроенергії самостійно. Таким клієнтам диспетчери дзвонитимуть самі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм