З початку вторгнення рф у Франківську в Карітас звернулося понад 15 000 родин

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України за допомогою в Карітас Івано-Франківська звернулося понад 15 000 родин. А це 29 943 осіб, з яких близько 12 000 – діти.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку організації.

Ці родини лишилися не тільки без даху над головою, бо вимушені втікати з рідних домівок через бомбардування, обстріли, але й без можливості задовольнити свої базові потреби і потреби своїх дітей. Харчування, житло, побутові речі, постіль, прання, організація дозвілля для дітей – все це було присутньо в житті сімей до війни, а тепер стало великим викликом, – йдеться у повідомленні.

В Центр прийому вимушених переселенців, який знаходиться за адресою вул. Лесі Українки, 1 щодня за допомогою звертаються понад 2 000 осіб.

ДО ТЕМИ: Майже 900 мешканців Франківської громади у квітні отримали компенсацію за безоплатний прийом переселенців

Люди потребують продуктів харчування, засобів гігієни для дорослих та дітей, медикаментів. В Карітасі облаштована також пральня, але як показав час наявні приміщення є замалими та неадаптованими для прийому такої великої кількості людей та надання якісних послуг.

Нещодавно Карітас Івано-Франківськ звернувся до Івано-Франківської міської ради із проханням про допомогу у пошуку приміщення, де ми б змогли більш ефективно та якісно надавати соціальні послуги не тільки для вимушено переміщених осіб, але й для місцевих мешканців, які опинилися в скрутному становищі. В такому приміщення планується облаштування соціальної пральні, центру прийому вимушених переселенців та простору дружнього до дітей як числа ВПО, так і місцевих жителів.

Карітас Івано-Франківськ, як соціальна установа Івано-Франківської архиєпархії Української Греко-Католицької, впродовж 30 років віддає себе на служіння всім знедоленим та потребуючим.

ДО ТЕМИ: Історії переселенців, які знайшли роботу в Івано-Франківську. ФОТО/ВІДЕО

Дуже прикро, коли навколо соціальних ініціатив, сіються непорозуміння та нагнітаються конфлікти. Карітас дбає за всіх, і зараз бачимо наскільки необхідною є всебічна допомога родинам, які залишилися без домівок через воєнні дії і не можуть забезпечити себе без нашої спільної, згуртованої допомоги.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм