З 10 вересня міст в Делятині закривають на капремонт. СХЕМА ОБ’ЇЗДУ

З 10 вересня у зв’язку з початком капітального ремонту шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-09 у селищі Делятин вводиться обмеження руху автомобільного транспорту, габарит по висоті яких становить понад 3,0 м.

Рух автотранспорту, габарит по висоті яких становить до 3,0 м, буде здійснюватися за тимчасовою схемою об’їзду, який влаштовано поряд з шляхопроводом, інформує пресслужба ОДА.

Об’їзд транспортних засобів, габарит по висоті яких становить понад 3,0 м та загальною вагою до 24 т., здійснюється через смт. Ланчин – м. Коломия – смт. Яблунів – с. Заріччя автомобільними дорогами загального користування Т-09-05 Делятин – Раківчик, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський та О090802 Яблунів – Делятин.

Об’їзд транспортних засобів, габарит по висоті яких становить понад 3,0 м та загальною вагою більше 24 т. здійснюється через с. Марківці – смт. Отинія – м. Коломия – м. Косів – смт. Верховина – с. Татарів автомобільними дорогами загального користування Н-10 Стрий – Мамалига та Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

У відповідних місцях автомобільних доріг Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий – Мамалига, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна та Т-09-05 Делятин – Раківчик будуть встановлені відповідні дорожні знаки та схеми об’їзду.

Шляхопровід у селищі Делятин – найскладніша споруда в області. Він має спеціальну напівкруглу форму, проходить не лише над річкою, а й над залізничною колією. Таких більше немає на Прикарпатті. Його збудували у післявоєнні часи. Тоді розраховувалось, що споруда витримуватиме 18-тонні навантаження, але зараз цим мостом їдуть в кілька разів важчі машини, через що він руйнується.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм