Викладач ІФНМУ отримав подяку від МОЗ

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну працівники Івано-Франківського національного медичного університету стали на захист держави.

Уже вдруге у лавах Збройних сил України викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Макогін, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу ІФНМУ.

“Коли почалася повномасштабна війна, не було сумніву, щоби йти захищати Україну, — говорить Андрій Макогін. — Маємо вибороти із побратимами майбутнє нашої країни…”.

Служить Андрій Макогін у Національній гвардії на посаді стрільця та санітарного інструктора, а в цивільному житті займається реабілітацією  дітей в Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні та відповідає за клінічну практику студентів спеціальності  227 “Фізична терапія, ерготерапія”.

У понеділок, 25 липня, Андрія Макогона відзначили подякою  Міністерства охорони здоров‘я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

“Андрій Петрович сумлінний, скромний, відповідальний викладач, є прикладом для студентів та всіх нас, його колег”, — говорить   доцентка кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання  Наталія Голод.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм