Вийшов новий онлайн-каталог цікавих локацій чотирьох областей, серед яких Прикарпаття

Створено онлайн-каталог локацій, де можна ознайомитися з визначними місцями чотирьох областей України – Житомирської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської.

Про це повідомляє пресслужба Держкіно, інформує Ратуша.

Протягом липня-серпня 2021 року досвідчені локейшн-менеджери дослідили природні красоти Південно-Західної України– зокрема, Бакоту, Субіч, Смотрицький каньйон, Тустань. Також – фортеці, палаци та замки: від, до прикладу, таких популярних дестинацій, як замок Паланок і Хотинська фортеця до менш відомих – Вороновицького, Самчиківського, Вишнівецького палаців. Ще – індустріальні об’єкти: зокрема, завод “Електрон” у Кам’янці-Подільському. Та навіть футуристичну радіолокаційну станцію “Памір” на вершині гори Томнатик,- йдеться в повідомленні.

ДО ТЕМИ: Бюджетний відпочинок і альтернатива морю: ідеальний маршрут на один день в Карпатах

Відзняті локації об’єднали в окремий онлайн-каталог, викладений у вільний доступ. А також всі об’єкти додано до загального каталогу українських локацій.

Окрім професійних фотоматеріалів, там подано опис локацій англійською мовою та наведено контакти, необхідні для організації фільмування. А також каталог зі зручною навігацією містить інші корисні дані – основну інформацію про співробітництво з Україною й оптимізовану карту, слідуючи якій можна на власні очі оглянути всі 37 локацій лише за один тиждень, або ж обрати окремі локації та скласти індивідуальний маршрут під свої потреби,- додають у пресслужбі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм