Вулиця Надрічна буде перекрита місяць, — Марцінків

Вулиця Надрічна в Івано-Франківську буде перекрита близко місяця, оскільки там замінюють газопровід середнього тиску.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, інформує кореспондент Ратуші.

“Надіємося, що буде час і буде дозвіл від Києва на відновлення будівництва моста на Пасічну. Поки він заморожений, бо немає фінансування. Але газовики погодилися зробити цю роботу, тому довелося перекрити Надрічну. Їм потрібно повністю змонтувати новий газопровід та переключити газ. Можливо, десь на день чи пів дня буде відключення газу у цих мікрорайонах. Є незручності, але краще нехай ці незручності будуть влітку, ніж під час опалювального сезону”, — розповів Руслан Марцінків.

Схему організації дорожнього руху можна переглянути за посиланням.


Тендер на будівництво нового моста у 2017-му році виграло товариство з обмеженою відповідальністю “Мостобудівельний загін № 112”. Початкова вартість робіт становила 120 мільйонів гривень. Згодом уклали угоду з підрядником про додаткові роботи ще на 58 мільйонів гривень. Влітку 2019-го року будівництво призупинили через брак грошей.

Вартість проєкту моста на Пасічну в Івано-Франківську завищена та не відповідає безпеці руху. До такого висновку у листопаді 2019-го дійшли польські інженери, які розробили та збудували понад 200 мостів.

У червні 2020 року, майже через рік простою, відновили будівництво моста в мікрорайоні Пасічна.

6 червня 2021 року Руслан Марцінків розповів, що будівництво розв’язки моста затримується через проблеми з тендером.

У липні 2021 року міський голова повідомив, що 100 млн грн, за які мають завершити будівництво розв’язки моста на Пасічній, не вистачить та назвав причину здорожчання.

19 серпня 2021 року Руслан Марцінків розповів Суспільному, що планують відремонтувати старий міст на Пасічну через річку Бистриця Солотвинська.

В Івано-Франківську через ремонт закриють проїзд на старому мості на вулицю Пасічну. Про це під час оперативної наради розповів міський голова Руслан Марцінків.

Будівництво нового моста через Бистрицю Солотвинську планували завершити у 2022 році.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм