Волонтери франківського “Дому Сірка” шукають новий дім для десятьох котів. ФОТО

Волонтери “Дому Сірка” шукають нові сім’ї для десятьох котів, які залишилися без господині. Про це Суспільному повідомила голова організації Наталія Когут.

У літньої жінки, яка проживала на вулиці Бельведерській в Івано-Франківську, було 25 своїх котів, також вона годувала бездомних хвостатих на вулиці, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Нещодавно 70-літня франківка померла, а тварини залишилися без опікунки.

“Ми дуже часто її підтримували коштом “Дому Сірка”: привозили корми, стерилізували та лікували котиків. Вона мала багато боргів і брала кредити, щоб лікувати тих котів. Наразі не знаю, чи у неї всі кредити закриті, чи незакриті. У квартирі зараз залишилася її сестра”, — розповіла Наталія Когут.

Десять котів готові до прилаштування у нові сім’ї, інші ще потребують лікування від інфекцій.

“По суті, там коти, яких вже можна забирати. Вимити, обробити від паразитів і брати собі додому. Десяток кішок мають гарний вигляд і готові до прилаштування. Наразі максимально шукаємо волонтерів, людей, які б цих котів могли порозбирати по сім’ях — одразу надати їм дім або хоча б перетримку, щоб адаптувати їх трохи до інших людей. Вони знали тільки одну господиню і можуть бути трошки асоціальними”, — каже Наталія Когут.

Більшість котів — старші п’яти років, розповіла Наталія Когут. Волонтери також потребують вологих і сухих кормів, щоб прогодувати тварин.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм