Володимир Тищенко більше не очолюватиме прикарпатський “Голос”

Володимир Тищенко складе повноваження голови Івано-Франківської обласної територіальної організації партії “Голос” та вийде з партії.

Про таке рішення політик повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише Ратуша.

Я не коментував публічно ті процеси, які відбуваються в «Голосі», бо сподівався, що вдасться вирішити внутрішні суперечки та зберегти партію. По обидва боки конфлікту стояли люди, з якими ми розбудовували партію. Водночас з обох боків лунали взаємні звинувачення та образи, які інколи переходили межі. Голова «Голосу» Кіра Рудик називала це кризою росту, інші учасники конфлікту – узурпацією влади з її боку. Тому Івано-Франківська ТОП «Голос» приєдналася до осередків, які вимагали скликати з’їзд та розставити всі крапки над «І» – переобрати керівництво партії та… фракції. Бо саме з фракції почався розкол в партії,- наголосив Тищенко.

Читайте також: Міська влада просить уряд передати дитячий табір “Сокіл” у комунальну власність. ФОТО

За його словами, партійне керівництво начебто прислухалося до осередків та призначило дату з’їзду, але почало робити все, щоб він не відбувся. Каже, у ручному режимі почали змінюватися керівники осередків та створюватися нові, головами яких стали лояльні люди до керівництва партії.

Як один з делегатів з’їзду, я не підтримав ні виключення з партії «неугодних» нардепів, ні зміни до статуту, ні виключення з політради представників Львівщини Ростислава Добоша та Черкащини Віктора Євпака. Але голосів вистачило, щоби голова партії отримала повністю підконтрольну політраду,- додає політик.

Зазначає, після з’їзду Кіра Рудик йому зателефонувала і сказала, що він “голосував не так, як треба“.

Насправді, я зобов’язаний лише тим людям, яких переконав долучитися до партії, та виборцям, які підтримали «Голос» в Івано-Франківській області на місцевих виборах.Я приєднався до партії «Голос» тоді, коли її основними принципами були прозорість і чесність. Партія позиціонувала себе, як політсила з демократичним підходом до політики. На жаль, Кіра Рудик відступила від цих принципів. Їй вдалося усунути від управління людей, які створювали партію, вона поставила власні амбіції вище за ідеологічні цінності…Я не збираюся перетворюватися в чиюсь маріонетку і відмовляюся брати участь в тих токсичних процесах, які відбуваються вже в кишеньковій партії «Голос». Тому я виходжу з партії і складаю повноваження голови Івано-Франківської ТОП,- резюмував Володимир Тищенко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм