Віктор Ляшко та Руслан Савчук передали машину швидкої допомоги для військових медиків. ФОТО

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук передали спецавтомобіль для медиків однієї з військових частин, що на Черкащині.

Про це інформує кореспондент Ратуші.

«Ми постійно працюємо з європейськими колегами та благодійницькими організаціями над поліпшенням забезпечення українських медиків. Після доставки в область автомобілі проходять діагностику технічного стану. Тестуємо і наявне обладнання. – підкреслив Руслан Савчук. – Цього разу спецавтотранспорт передали саме для потреб військового підрозділу».

Як розповів посадовець, до цієї ініціативи долучилися відразу кілька благодійних організацій та цілий ряд людей в Україні та Німеччині.

Вартість машини швидкої допомоги склала 22 750 євро.

«Завдяки Linda Mai з благодійної організації Blau-Gelbes-Kreuz e.V., а також Mircea Gavrila та Lesja Gebura вдалося придбати цей автомобіль. До кордону його доставили Veronika Mutsei та представники Stichting Zeilen van Vrijheid (Благодійного фонду «Вітрила свободи»). Ну і вже традиційно за підтримки народних депутатів Едуарда Прощука  та  Олега Бондаренка благодійний фонд Українська Єдність надав цілу партію медичних засобів. Також ми довантажили турнікетами, які є вкрай необхідними для збереження життя військових при пораненнях», – зауважив Савчук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм