Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко анонсував відкриття двох закладів у Франківську

Відомий ресторатор та кулінарний експерт, переможець шоу «Майстер Шеф» Євген Клопотенко відкриває у відпочинковій зоні Івано-Франківська два заклади.

Про це він розповів у проєкті “Розмова”, пише Ратуша з посиланням на Версії.

Наразі вже відома локація закладів. Один буде на міському озері (навпроти басейну з вишкою), інший – в парку Шевченка.

“На міському озері у нас буде кава, пампухи, лимонади. Буде жасминово-каркадешне варення, яким буде поливатися морозиво. Буде цікаве липове капучино. Будуть дуже цікаві смачні речі. Але нам треба декілька тижнів, щоб це вже налагодити. Зараз там тривають ремонти”, – розповідає Клопотенко.

Кулінар уточнив, що це не буде тільки стріт-фуд напрямок та формат “ту гов”.

“Там можна буде посидіти-потусити. Там буде фаст-фуд. Трошки просекко, трошки пива. Таке буде “мяв-мяв”. Сидиш, лаундж, трошки світла”, – описує атмосферу Клопотенко.

Офіційне відкриття заплановано через кілька тижнів.

“Я хочу, щоб все було гарно. 22 травня, в неділю, після церкви всі приходьте в парк і на озеро. Я буду і там, і там – протягом 22-24 травня. Три дні буду для вас готувати”, – анонсує Клопотенко.

Нагадаємо, на Великдень Клопотенко вже частував франківців своїми стравами на місці, де буде відкрито “Інші”.

А перший ресторан «Інші» відкрили на Соборній площі в центрі Львова. Це другий ресторан шеф-кухаря Євгена Клопотенка та співзасновниці компанії «Нова пошта» Інни Поперешнюк.

«Інші» – це наш соціальний внесок у ці тяжкі воєнні часи. Завдяки відкриттю закладу ми створили 15 нових робочих місць для львів’ян і тих, хто через війну був змушений переїхати до Львова. Крім того, ресторан забезпечує харчуванням тих, хто з тих чи інших причин не має змоги заплатити», – розповів Клопотенко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм