Відомо, коли у Франківську перекриють Надрічну

Цієї п’ятниці, 14 січня, в Івано-Франківську у зв’язку з будівництвом розв’язки до пасічнянського моста перекриють вулицю Надрічну.

Попри те, що перекриття анонсували ще на 10 січня, все ж вирішили не робити цього у робочі дні, повідомив під час ефіру на радіо “Західний полюс” міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

За його словами, всі дорожні знаки вже розставили й з п’ятниці на суботу дві смуги вул. Надрічної будуть перекриті, а з березня – ціла вулиця. Наразі вже заасфальтували нижнім шаром “стару” Надрічну, для того, щоб зробити об’їзд, але потрібен ще один шар.

Прохання врахувати це і не планувати особливо в час пік їхати туди, тому що збільшиться кількість корків, які і так зараз досить великі. Треба потерпіти, – зазначив мер.

Щодо моста, який функціонує на сьогодні, Марцінків зауважив, що наразі це питання не піднімають, оскільки порахували вартість робіт, а це понад 140 млн грн, і прийняли рішення відтермінувати його реконструкцію, щоб сконцентрувати увагу та кошти на новий міст.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм