Відкрився з нової сторони: Сергій Лазановський презентував кліп на нову пісню «Більше неба». ФОТО/ВІДЕО

Молодий амбітний виконавець та новий подих українського шоу-бізнесу Сергій Лазановський | RIDNYI після перемоги на головному вокальному шоу країни активно взявся за музичну кар’єру. Харизматичний хлопець випускає нові треки та кліпи, гастролює не тільки Україною, але й Європою, та ділиться своєю по-справжньому щирою енергетикою. Виконавець дивує своїх прихильників та щоразу відкривається з нової сторони.

Цього разу RIDNYI презентував ліричний кліп на авторську пісню «Більше неба», пише Ратуша.

Мені хотілося змінити стиль своїх пісень, стати більш доступним і зрозумілим
для молодшого покоління. Спробувати себе в чомусь кардинально іншому. В один
день я просто сказав Ірині Батюк: “Хочу чогось крутого і класного”, і вона надихнулась”. Як на мене, нам із командою вдалось це зробити, – розповідає артист.

Режисером кліпу став Юрій Двіжон, більше відомий як DVIZHON, який працював з такими топовими артистами як Ірина Білик, Оля Цибульська, Jerry Heil та інші.

ДО ТЕМИ: Сергій Лазановський спантеличив прихильників оголеним торсом. ВІДЕО

Кліп знімали в Києві. Для локації обрали одну зі столичних багатоповерхівок. За словами самого Сергія, це вперше, коли вони з командою ні про що не хвилювались, і були вражені результатом.

За нас все робила команда, і нам це дуже сподобалось. Київ взагалі додає пафосу
і відчуття зірковості, тому напевно тут так багато «звізданутих, – жартує RIDNYI.

ДО ТЕМИ: “Я кохаю”: Сергій Лазановський зізнався у почуттях відомій телеведучій та блогерці. ВІДЕО

Зйомки тривали близько п’яти годин. Команді вдалося створити по-справжньому «смачні» кадри, які передають атмосферу ніжності та щирого кохання.

На знімальному майданчику Сергія настільки надихнули пейзажі навколо, що співак в своїй голові створив новий трек, над яким вже зовсім скоро розпочнеться робота.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм