Від початку вторгнення РФ прикарпатські поліцейські отримали понад 64 тисячі повідомлень

За 13 тижнів повномасштабної війни до підрозділів поліції Прикарпаття надійшло понад 64 тисячі заяв та повідомлень.

Оператори цілодобово приймають звернення та консультують громадян. Суттєве збільшення навантаження не впливає на якість роботи – поліцейські реагують на кожне повідомлення, надають необхідну допомогу, припиняють правопорушення та розкривають злочини, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Поліцейські нашого краю спільно з нацгвардійцями, бійцями територіальної оборони та співробітниками інших правоохоронних структур продовжують посилено працювати в умовах воєнного часу: правоохоронці цілодобово патрулюють вулиці та дороги населених пунктів, несуть службу на блокпостах, де перевіряють документи у громадян та транспортні засоби, охороняють об’єкти критичної інфраструктури, – йдеться у повідомленні.

Також прикарпатські правоохоронці працюють на звільнених від окупації містах та селах. Допомагають виявляли та знешкоджували небезпечні предмети, які навмисне залишили окупанти, збирають докази жорстоких злочинів російських військових проти мирного населення.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті судять організаторів наркообігу на мільйони гривень

Надважливою складовою роботи поліції в умовах війни є допомога населенню. Щодня на Прикарпаття прибувають жителі тих областей України, де російські воєнні злочинці ведуть активні бойові дії.

Правоохоронці надають вимушеним переселенцям необхідну інформацію, забезпечують їх продуктами харчування та іншими необхідними речами. Особливу увагу правоохоронці приділяють діткам, а також роблять усе, щоб трішки відволікти їх від війни. Разом навідуються до кінологічного центру, влаштовують розваги у дитячих кімнатах, ходять у походи тощо.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм