Від початку року поліція Прикарпаття розшукала 84 дитини

79 повідомлень та заяв щодо розшуку дітей надійшло до ювенальних поліцейських від початку 2022 року. 84 дитини розшукано та повернуто додому. З них – 51 малолітніх.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Завдяки оперативному реагуванню поліцейських на такі звернення встановити місце перебування дітей зазвичай вдається упродовж доби. На розшуки зазвичай залучається максимальна кількість правоохоронців. – йдеться у повідомленні.

Здебільшого діти залишають домівки через непорозуміння з дорослими. А ще через прагнення до самостійного життя.

У разі зникнення дитини батькам необхідно дотримуватися певного алгоритму дій:

  • зателефонуйте найближчим друзям та знайомим вашої дитини;
  • якщо вам не вдалося самотужки встановити місцеперебування зниклої, не зволікайте ні на мить, телефонуйте до поліції за номером «102»;
  • обов’язково надайте поліцейським фотографію дитини з чітким зображенням обличчя;
  • повідомте правоохоронцям якомога більше інформації про дитину: її звички, вподобання, номер мобільного телефону, а також якими соціальними мережами вона користується.
  • Після того як дитину розшукали, в жодному випадку не сваріть її. Заспокойте, а невдовзі поговоріть із нею про те, що сталося.

Аби не потрапляти у такі ситуації поліцейські радять батькам бути уважними до своїх дітей, будуйте довірливі та дружні стосунки з ними.

У разі зникнення дитини– не зволікайте, а одразу звертайтеся за допомогою на спецлінію 102, або ж за додатковим телефоном: +380638410411. Можна також писати повідомлення про зникнення дитини на сторінку «Поліція Івано-Франківської області» за посиланням https://www.facebook.com/frankivsk.police/

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм