«Велике будівництво»: у Делятині зводять новий корпус школи і спортзал

У Делятинській громаді Надвірнянського району будується новий навчальний корпус та спортивний зал Делятинського ліцею №1.

Кошторисна вартість об’єкту складає понад 34 млн грн, пише Ратуша з посиланням на ІФ ОДА.

Будувати навчальний корпус та спортзал почали ще у 2019 році, а у 2020 році проєкт з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму «Велике будівництво».

Об’єкти під час робочої поїздки Івано-Франківщиною оглянули народні депутати України та керівництво району і територіальної громади.

Варто зазначити, що у новозбудованому корпусі будуть навчальні класи для учнів молодшого віку. В них навчатимуться 365 школярів. Здати в експлуатацію об’єкт планують восени цього року, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: “Велике будівництво”: на Калущині з’явиться новий шкільний спорткомплекс

Також парламентарі відвідали будівництво школи у селі Чорний Потік, яке входить до складу Делятинської громади. У 2012 році на цей об’єкт виготовлена проектно-кошторисна документація, а у 2015 році розпочато будівництво. У новому навчальному закладі розміщується 14 класів. Наразі тут підведені всі комунікації, встановлено енергозберігаючі вікна та двері, утеплено фасад будівлі. Ведуться внутрішні роботи. Проте через брак коштів будівництво нового сучасного корпусу досі не завершене.

Зазначалося, що у 2021 році проєкт з будівництва школи був включений в Урядову програму «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. На завершення будівництва потрібно фінансування в обсязі більше 20 млн грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм