“Велике будівництво”: на Калущині з’явиться новий шкільний спорткомплекс

У селі Новиця Калуського району завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” з’явиться новий шкільний спорткомплекс.

Зараз у селі триває прибудова сучасного спортивного комплексу до школи, пише Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку

Спільно з народною депутаткою України Оленою Вінтоняк та депутаткою обласної ради Надією Левконович перевірили стан виконання робіт, поспілкувалися із головою місцевої громади та директором школи.

На теренах Калуського району це буде один із найбільших шкільних спортивних комплексів. Також завдяки “Великому будівництву” в школі з’являться нові навчальні приміщення, збільшиться бібліотека тощо. Це означає, що дітям буде комфортніше навчатися, а в працівників закладу з’явиться більше можливостей у роботі.

ДО ТЕМИ: Які обов’язкові предмети на ДПА та ЗНО будуть складати учні у 2022 році 

Важливо, що в школі навчається 420 дітей, ще 80 – ходять у садок. Навчальний заклад ще з 2008 року чекав оновлення, але тільки завдяки програмі Президента України цей амбітний та важливий проєкт нарешті буде реалізований. І вже зовсім скоро діти та молодь села зможуть займатися спортом у новому та сучасному шкільному залі, – зазначив очільник Прикарпаття.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм