“ФК Угорники – шлях до мрії”: прикарпатців просять віддати свій голос за проєкт

До введення жорстких карантинних норм ФК Угорники виступала в районних, обласних та всеукраїнських змаганнях з футболу, але з весни 2020 року команда не мала можливості повноцінно займатися через епідеміологічні обмеження, зосередившись лише на футзалі. За цей час мотивація молоді займатися футболом значно впала.

У зв’язку з цим, в Угорниках хочуть закупити футбольне обладнання, пише Ратуша.

З цією метою керівництво футбольного клубу вирішило взяти участь у конкурсі проєктів та програм від Британської Ради Аctive Сitizens.

Мета – створити якісні умови для проведення тренувань та організації матчів серед молоді 16–19 років, задля розвитку їхніх навичок гри у футбол.

Проєкт передбачає презентацію ідеї проєкту, підготовку стадіону «Центральний» села Угорники до проведення тренувань та матчів і безпосереднє проведення тренувань та матчів щонайменше тричі на тиждень.

На локальному рівні реалізація проєкту дозволить збільшити мотивацію молоді тренуватися, вести здоровий спосіб життя та розвивати навички гри у футбол. Відповідно зросте кількість підлітків, які займаються цим видом спорту. Глобально, беручи участь у змаганнях всеукраїнського рівня, молоді люди будуть мати можливість подорожувати, спілкуватися з однолітками, обмінюватися досвідом та розширять свої горизонти, а це може відкрити багато дверей у майбутньому, – йдеться в повідомленні.

Загальний бюджет проєкту – 43 262 грн. Реалізувати його планують у серпні – листопаді цього року.

Проголосувати за проєкт можна ТУТ.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм