В прокат виходить конспірологічний трилер «Патерн», знятий у Франківську

В прокат виходить конспірологічний трилер «Патерн», знятий у Франківську

29 вересня в український прокат виходить конспірологічний трилер українського виробництва «Патерн».

Цей фільм знятий в Івано-Франківську кінокомпанією Ukrainian West Film за однойменним романом Володимира Єшкілєва режисером Тарасом Бенюком.

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.

В п’ятницю, 30 вересня, в кінотетрі Люм’єр о 18.15 годині перед показом відбудеться творча зустріч з режисером та акторами «Патерну» (18.30 показ в рубіновому залі).

А після показу за участі психоаналітика, професора Михайла Пустовойта в форматі кіноклубу заплановане обговорення психоаналітичного аналізу сюжету та характерів головних персонажів фільму.

Прокат фільму був запланований ще на 17 березня, проте повномасштабне вторгнення московитів в Україну внесло вимушені корективи.

Дія конспірологічного трилера «Патерн» відбувається на телестудії, де проходить зйомка реаліті-шоу «Я ревную». Керівництво каналу не задоволено рейтингами шоу та наполягає на збільшенні градусу провокаційності, вимагають від учасників шоу розігрувати сцени «на грані фолу».

Проте, виявляється що «Я ревную» – не єдине шоу, яке знімається на майданчику… Ситуація виходить з-під контролю. Бійки, погоні, вбивства, драми і гламур…Жадоба, обман, підступ і “сон моралі”. Невидимі впливи недосяжних і недоторканих таємних режисерів. Все це на екранах кінотеатрів України з 29 вересня.

Підтримайте українське кіно!!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм