В Калуші обстежують центри гуманітарної допомоги та місця харчування переселенців

В Калуській громаді проводяться обстеження центрів гуманітарної допомоги та місць харчування тимчасово переміщених осіб.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Так, 26 липня провели комісійні обстеження 2 об’єктів в місті Калуші. Обстеження спрямовані на забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення громади в літній період.

  Спеціалісти, які працюють в складі комісії, що створена при Калуській міській раді, надали рекомендації керівникам перевірених закладів щодо дотримання вимог законодавства в частині зберігання та реалізації продуктів харчування, – йдеться у повідомленні.

З метою профілактики харчових отруєнь та кишкових інфекцій, особливу увагу в ході обстеження приділено дотриманню температурних режимів та термінів зберігання харчових продуктів, а також дотриманню товарного сусідства та технології приготування страв.

Комісія продовжить свою роботу протягом літнього періоду. Заплановано обстежити всі заклади, які дотичні до отримання, збереження та реалізації продуктів харчування, отриманих шляхом волонтерської допомоги.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм