В Калуші може зрости вартість проїзду

Вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування у Калуші, яка з 1 січня цього року становить 8 гривень за поїздку, поки що не змінюється.

Тарифи на міських маршрутах встановлюють не перевізники самостійно, а орган місцевого самоврядування — їх затверджує. При цьому перевізники мають підстави звернутися до влади щодо збільшення тарифу у разі зростання вартості пального на 10%, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Як повідомив начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський, станом на 4 травня офіційний листів від міських перевізників щодо необхідності підвищити вартість проїзду не було. Проте про це вони вже говорять.

ДО ТЕМИ: Ціни будуть іншими: у Кабміні назвали терміни, коли зникне дефіцит бензину

Тож, зважаючи на подорожчання пального, існує вірогідність підвищення вартості проїзду і на міських автобусних маршрутах Калуша.

Раніше йшлося про те, що зросла вартість проїзду на приміських маршрутах Калуської громади.

Як відомо, на сьогодні вартість дизельного пального становить у середньому 45-47 гривень за один літр, тобто зростання відбулося більш як на 50%, тоді як у листопаді 2021 року була на рівні 30 гривень за літр.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм