В Івано-Франківську відкрився новий ресторан «Інші» від Євгена Клопотенка. ФОТО

В Івано-Франківську відкрили другий ресторан мережі «Інші» від шеф-кухаря Євгена Клопотенка та співзасновниці компанії «Нова пошта» Інни Поперешнюк.

Про це інформує кореспондент Ратуші.

«Інші.Парк» працюватиме у форматі фастфуду, але «з нотками української кухні». Він відчинив свої двері у приміщенні, що знаходиться поблизу парка ім. Т. Г. Шевченка, між футбольним стадіоном та міським фонтаном.

Як і перший ресторан мережі, що відкрився в березні у Львові, івано-франківський заклад продовжить виконувати важливу соціальну місію засновників.

Вона полягає в тому, щоб забезпечувати харчуванням тих, хто з тих чи інших причин не має змоги заплатити. Нагадаємо, що за два місця роботи бістро у Львові, команда приготувала понад 30 тис. порцій із так званого «Меню №2».

«Меню №2 завжди буде у всіх закладах «Інші». Це залізне правило і наш вклад у перемогу! Кожен, хто не може заплатити за страву з основного меню, може попросити в офіціанта «Меню №2» та отримати страву від шефа безкоштовно», – розповів Євген.

На відміну від закладу «Інші» у Львові, який працює у форматі бістро, «Інші. Парк» в Івано-Франківську буде представляти напрям українського фастфуду, а шеф-кухарями стануть Микита Силін та Саша Пасєка.

У меню: борщ том-ям, гострі крильця у соусі, верещака, курка з песто з бджіл, паляниця, пампушко-бургер та ще багато страв, більшість з яких представляють кулінарні коди України.

“Я впевнений, що український фастфуд здатен завоювати світ і ми робимо перший крок до цього”, – сказав шеф.

За словами Євгена, це неостанній заклад “Інші” в Івано-Франківську і невдовзі варто очікувати на відкриття кафе. Тож слідкуйте за анонсами.

Нагадаємо, що ресторан Євгена Клопотенка «100 років тому вперед» у Києві з перших днів війни працює над забезпеченням гарячого харчування військових та бійців територіальної оборони, готуючи щодня 1500 порцій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм