В Івано-Франківську відкрили та освятили Дзвін Пам’яті. ФОТО

Сьогодні, у перший день нового року, у Меморіальному сквері Івано-Франківська урочисто відкрили та освятили Дзвін Пам’яті.

Його споруджено з ініціативи голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, яка підтримала ідею родин загиблих прикарпатців щодо вшанування тих, хто віддав за нас найдорожче – своє життя, пише Ратуша.

Відтепер щомісячно тут проходитиме церемоніал вшанування захисників та захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Дзвін Пам’яті лунатиме стільки разів, скільки наших земляків загинуло від початку бойових дій на Сході України у тому чи іншому місяці.

Голова облдержадміністрації Світлана Онищук, міський голова Руслан Марцінків, рідні загиблих Героїв, військовослужбовці, представники громадськості поклали квіти до Стели пам’яті. Слова молитви та поминальний дзвін лунав над могилами загиблих і нагадував нині сущим про цінність життя на рідній землі.

«Сьогодні плачуть небеса за нашими кращими синами і дочками, які в бою з агресором віддали за нас і державу своє життя. Дякую нашим Героям, які на східних рубежах сьогодні боронять Україну, щоби ми могли своїми добрими справами розбудовувати майбутнє для наших дітей. Вічна пам’ять полеглим Героям», – звернулася до учасників пам’ятного віча Світлана Онищук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм