В Івано-Франківську судили директора АЗС за збут контрафактного бензину

Івано-Франківська обласна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за незаконне зберігання та збут підакцизних товарів.

Про це інформує пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури, інформує Ратуша.

Його судили за ч. 1 ст. 204 КК України — незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів.

Такі дії караються штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Вироком суду директору призначено штраф в розмірі 85 000 гривень, з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Як встановили, в лютому 2022 року директор ТОВ незаконно придбав та зберігав з метою збуту контрафактний бензин, який реалізовував у мережі автозаправних станцій на околицях Івано-Франківська.

Під час обшуків на АЗС виявили та вилучили понад 18 600 літрів незаконно виготовлено пального, яке не відповідало вимогам державних стандартів.

У ході розслідування він повністю визнав свою вину у вчиненні вказаного правопорушення та передав на потреби Збройних сил України 10 000 літрів дизельного пального, а також 60 000 гривень. Вирок суду набрав законної сили.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм