В Івано-Франківську стартував Frankivsk Half Marathon-2021. ФОТО

В Івано-Франківську стартував Frankivsk Half Marathon 2021. Його учасники змагаються на дистанціях 21,1 км, 10 км і 5 км.

Про те, як відбувається забіг, і скільки людей беруть у ньому участь, повідомляє Суспільне, пише Ратуша.

Забіги на 21,1 км і 5 км розпочалися о 10:00 і 10:10 відповідно. Марафонці стартували з вулиці Незалежності.

На першій дистанції змагаються 402 учасники з усієї країни і з-за кордону, на другій — приблизно 100, каже генеральний менеджер Івано-Франківського півмарафону Ігор Крицак.

Він додає, що “серйозних” відмінностей із забігами попередніх років немає.

“Ми намагаємося крок за кроком змінювати маршрут і прямувати до того, аби отримати міжнародну сертифікацію, а для цього потрібно бігти по шосе. Раніше ми бігли “стометрівкою”, вулицею Незалежності, а зараз біжимо вулицею Січових Стрільців від лінії старту до лінії фінішу. Це насправді дуже важливо, і я дуже сподіваюся, за кілька років, на десятий ювілейний півмарафон ми повністю відійдемо з пішохідних зон і будемо бігти перекритим дорожнім покриттям”, — сказав Ігор Крицак.

З його слів, учасників півмарафону за останній рік поменшало, адже у 2020 році багато стартів не відбулося.

“Люди втрачали мотивацію, припиняли бігати. Зараз із весни багато стартів перенесли на осінь, тому вона перезавантажена. Кожних вихідних в Україні відбувається той чи інший старт. Франківський півмарафон — не виняток. Ми зібрали приблизно таку саму кількість учасників, як і у попередні роки, що для нас дуже добре. Звичайно, Івано-Франківськ має шалений потенціал. Якщо буде гарна підтримка, більше готелів, ми зможемо приймати більше людей”, — каже Ігор Крицак.

Цьогоріч марафон відбувається вже увосьме.

Також світлинами марафону з висоти пташиного польоту поділився відомий франківський фотограф Руслан Веселий.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм