В Івано-Франківську скасували тендер на закупівлю 15 автобусів

В Івано-Франківську скасували тендер на закупівлю 15 автобусів

КП «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради скасувало тендер на закупівлю 15 автобусів.

На етапі проведення закупівлі один із учасників заявив про дискримінаційні умови тендерної документації. А саме, що технічні умови прописані під конкретного виробника, пише Ратуша з посиланням на Галичину.

Учасник «Торговий дім «Еталон авто» подав скаргу в Постійно діючу адміністративну колегію Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

У рішенні АМКУ йдеться, що в умовах прописали необхідність наявності в учасника виробничих приміщень з необхідним обладнанням для виготовлення даної продукції. Таким чином, замовник обмежив коло учасників виключно виробниками автобусів. При цьому, учасник заявив, що торгує автобусами протягом 15 років у якості дилера і має усі сертифікати на свою техніку. А, отже, це порушує його права на рівноправність та недискримінаційну участь у тендері

Крім того, замовник прописав чіткі технічні вимоги, а саме довжину, ширину та висоту автобуса.

За твердженням скаржника, відповідав цим технічним умовам лише автобус марки «Електрон».

Комісія АМКУ зобов’язала замовника внести зміни до тендерної документації. Однак, замовник вирішив скасувати закупівлю через «відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм