В Івано-Франківську презентували романтичну комедію «Любов і блогери». ВІДЕО

Націлюючи гаджети на телекамери, до івано-франківських журналістів вийшли творці фільму «Любов і блогери». Романтична кінокомедія зібрала на одному знімальному майданчику іменитих акторів та інфлюенсерів із соцмереж.

І хоча спершу така синергія талантів лякала, зізнається творча група, результат перевершив очікування, пише Ратуша з посиланням на Вежу.

Сама ж Народна артистка України переконана, у час, коли соцмережі – на піку популярності, таке поєднання цілком очікуване.

Пригоди «на всю голову». Так описують сюжет стрічки самі актори. Події відбуваються у містечку Кагаплик. Вибори, корумпований мер… Виправляти «мерську репутацію» приїжджають п’ятеро зірок інстаграму. Яскраві кіносцени на екрані, неочікувані повороти подій. І не менш «екстремальний» знімальний процес, який тривав 18 днів, – йдеться у повідомленні.

Пригоди переслідували не лише героїв фільму, а й самих акторів. У реальному житті. Чимало персонажів на екрані – не вигадані. Це – прообрази реальних людей. Як-от Тамара Павлівна – роль, яку й зіграла Ольга Сумська.

ДО ТЕМИ: Відомі тревел-блогери завітали у різдвяний Франківськ та показали його родзинки. ВІДЕО

Та якщо акторам вживатися в ролі – звична справа, то для блогерів це в новинку. Хоча, зізнаються, публічність у соцмережах допомогла і в кіно.

Через комічні ситуації актори піднімають і чимало актуальних проблем. Наприклад, забруднена екологія чи корумпованість влади. Стрічка «Любов і блогери» раніше дебютувала у Львові. Звідти й розпочався прем’єрний тур творчої групи містами України.

А уже з 20 січня фільм вийде у широкий прокат.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм