В Івано-Франківську підсвітять вулицю 24 Серпня. ФОТО

Протягом двох тижнів в Івано-Франківську тривають підготовчі роботи для освітлення вулиці 24 Серпня  – вже облаштували закладні під опори освітлення.

Про це йдеться на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, пише Ратуша.

Враховуючи специфіку вулиці, освітлення встановити вдасться з одного боку. За словами депутата Івано-Франківської міської ради Віктора Синишина, декілька років тому вулицю капітально відремонтували: проклали нові бруковані доріжки, нове асфальтне покриття, облаштували велодоріжки та місця для паркування.

Не вистачає ще освітлення, адже вулиця дуже темна. Тому зараз проводяться роботи зі встановлення вуличного освітлення. Сподіваємось, до трьох тижнів вулиця вже буде освітлена. Адже скоро темнітиме швидше, а тут є багато дітей, які йдуть до школи, мешканці на роботи. Тож встановлення освітлення необхідне для безпеки і пішоходів, і водіїв, – зазначає Віктор Синишин.

ДО ТЕМИ: Ремонт дворів, нове освітлення та місце для відпочинку на річці: які зміни очікують м-н Каскад

Протяжність нової кабельної лінії на цій вулиці близько 700 метрів. Тут встановлять 18 металевих оцинкованих опор зі світлодіодним вуличним освітленням.

За проєктом використовуємо подвійні кронштейни, які освітлюватимуть дорогу і пішохідну зону. Такі ж опори встановлені і на вулиці Стуса, – каже підрядник.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, це новий житловий масив, якому необхідне світло.

Після завершення робіт на цій вулиці вже весь цей район буде підсвічений. Є ще менші вулички, які потребують освітлення, поступово робитимемо і цю роботу, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм