В Яремче на День міста влаштують масштабний Гуцульський карнавал

У курортному Яремче в межах святкування Дня міста 25 липня вже вчергове влаштують Відкритий гуцульський карнавал з розважальною святковою програмою за участю зірок української естради.

За словами організаторів, учасники карнавалу можуть створити платформу чи пройти пішою ходою, їхати верхи, на велосипедах чи квадроциклах. Фантазію та розмір платформи організатори не обмежують. Єдина умова – платформа має містити елементи гуцульської культури, побуту, традицій та ремесла.

Учасники Гуцульського карнавалу створюють та презентують платформи, креативно оформлені та підсвітлені.

Переможця найкращої платформи визначать за допомогою онлайн голосування. За перше місце передбачена грошова винагорода. Нагородження найкреативнішого переможця відбудеться того ж дня, на сцені, з врученням грошового призу. Щоправда,  суму поки не розголошують, щоб зберегти інтригу.

Потім усіх на смачну грибову юшку запрошує міський голова. А після – на гостей свята чекає концерт за участі етноколективів області і запрошених зірок.

Крім того, в рамках святкування Дня міста Яремче буде проводитись ярмарка еко-продукції. В програмі заходу майстер класи від учасників ярмарки, гуцульські спортивні забави.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм