В Чорнолізцях відкрили один із найкращих дошкільних закладів в Україні. ФОТО

Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» у Чорнолізцях відкрили один із найкращих дошкільних закладів в Україні.

Сучасний, енергоефективний та безбар’єрний – саме такий садочок «Орлятко» побудували у селі Чорнолізці Тисменицької територіальної громади у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Дошкільний заклад зведено із дотриманням усіх будівельних норм і за оцінками фахівців Міністерства регіонального розвитку України є одним із найкращих в Україні.

Вчора садочок відчинив свої двері для понад восьми десятків місцевих дітлахів, які до цього часу відвідували садочки у навколишніх населених пунктах.

Справжнім святом відкриття новозбудованого дошкільного закладу стало і для батьків, котрі роками змушені були шукати можливості для забезпечення дітей дошкільною освітою.

Заклад відвідуватимуть і дошкільнята з села Одаї та Слобідка. Загалом він зможе прийняти у своїх стінах понад 80 дітей.

Кошторисна вартість об’єкта складає понад 40 мільйонів гривень. Більшу частину коштів, а це 32 мільйонів, вдалося залучити із Фонду регіонального розвитку за сприяння народних депутатів з Прикарпаття.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм