Увесь день спить та їсть: як у франківському спортзалі оселився кіт Пушок. ВІДЕО

Заняття спортом з пухнастим позитивом. В Івано-Франківському спортзалі оселився кіт Пушок. Сюди чотирилапий забрів ще зовсім малим і залишився назавжди.

Коту три роки. Ще кошеням цей спортивний зал в Івано-Франківську став для нього домівкою.  І головне, зазначають тренери – малий сам його обрав, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Це сталося раптово. Двері були відчинені, він зайшов, заглянув, ми його погодували і він з нами залишився. Три роки він вже тут. День проводить у нас, а ввечері живе на вулиці, – розповів тренер Павло Бойчук.

Нині пухнастий улюбленець поводиться тут наче господар. Загалом Пушок ввесь день лише спить і їсть. За раціоном чотирилапого слідкують тутешні тренери. Кажуть, годують традиційним котячим кормом та навіть домашніми стейками.

Годуємо, доглядаємо, навіть вичесуємо. Якщо хворіє, водимо до ветеринара. Один раз він навіть десять днів провів в клініці, бо отруївся, – ділиться тренер Павло.

А от відвідувачам спортзалу  така пухнаста  компанія аж ніяк не заважає. Ба більше, додає настрою та позитивних емоцій.

Тварина у спортзалі – це не лише позитивні емоції, стверджує тренер Павло Бойчук. А й правильне налаштування на заняття спортом.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм