Уряд затвердив новий порядок організації охорони лісів

Відтепер усі лісокористувачі охоронятимуть та захищатимуть ліси за новими правилами – уряд затвердив новий порядок.

Документ містить чіткі правила захисту лісів від пожеж, незаконних рубок, пошкодження, ослаблення та іншого шкідливого впливу, захист від шкідників та хвороб, пише Ратуша з посиланням на Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Раніше в українському законодавстві не були прописані чіткі вимоги до охорони та захисту лісу, проведення протипожежних заходів лісового фонду, здійснення спостереження за станом лісів та своєчасного виявлення у лісі осередків шкідників та хвороб. Це могло призвести до погіршення стану лісів та виникнення великих пожеж. Відтепер усі лісокористувачі у своїй роботі користуватимуться лише цими правилами з єдиними вимогами до охорони та захисту лісів для їх збереження в умовах кліматичної кризи», – зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Документ є обов’язковим для виконання усіма лісокористувачами.

Його ухвалення дозволить застосовувати сучасні методи та засоби гасіння лісових пожеж і передбачає обов’язкове навчання лісової охорони та керівників гасіння лісових пожеж.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм