УПЦ МП звернулася до Зеленського з проханням зупинити “релігійну ворожнечу” та “беззаконні дії”

Священний синод Української православної церкви (Московського патріархату) звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням зупинити релігійну ворожнечу та вжити необхідних заходів проти беззаконних дій щодо Церкви.

Про це повідомляє Центр інформації УПЦ (МП).

“Занепокоєння членів Синоду викликали неодноразові випадки розпалювання в Україні ворожнечі та розбрату на релігійному ґрунті. Зокрема, у Верховній Раді України зареєстровано антицерковні законопроекти; окремими органами місцевого самоврядування у різних сферах приймаються незаконні рішення щодо заборони чи обмеження діяльності місцевих релігійних громад Української православної церкви.

Крім того, за мовчазною згодою або за відкритого втручання місцевої влади активізувалися захоплення храмів Української православної церкви”, – зазначають у Синоді за підсумками засідання, яке пройшло в Києво-Печерській лаврі в четвер.

В УПЦ (МП) вважають, що ці факти є наслідком “неправдивої релігійної політики часів президентства Петра Порошенка та руйнівної ідеології Православної Церкви України”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм