Українці зривають овації на чемпіонаті світу з фігурного катання

Вже понад місяць українці мужньо боронять країну. Свій спортивний фронт стійко тримають й наші олімпійці, які захищають синьо-жовтий стяг на міжнародних спортивних аренах у різних куточках Європи та світу.

Цими днями у французькому Монпельє проходить чемпіонат світу з фігурного катання. І попри  те, що протягом місяця війни готуватися до одного з головних стартів року наші фігуристи не мали можливості, вони твердо вирішили взяти участь у світовій першості, підкресливши вкотре – українці є незламним та стійким народом, пише Ратуша з посиланням на НОК України.

Під час церемонії відкриття вболівальники тривалими оплесками вітали українську команду. Слід зауважити, що ця підтримка була щирою та палкою під час кожного виступу українських фігуристів, які виходили на лід в Монпельє.

Коротку програму спортивна пара Софії Голіченко та Артема Даренського відкатала під пісню «Жива» українського гурту The Hardkiss. До довільної програми вони готуються перебуваючи на 13-му місці. Глядачі висловили підтримку українцям палкими оваціями.

Стоячи всі присутні на  льодовій арені у Франції вітали єдиного представника України в одиночному катанні – Івана Шмуратка, який  змушений був виступати без офіційного костюму, він вийшов на лід у тренувальній футболці синьо-жовтої збірної. За підсумками короткої програми 20-річний фігурист став 22-м та вже вдруге в кар’єрі виступить у фіналі чемпіонату світу.

Не менш зворушливою була підтримка й української танцювальної пари Олександри Назарової та Максима Нікітіна. Наш танцювальний дует, якому вдалося виїхати з-під обстрілів у Харкові, уперше танцював під нову мелодію, яка складалася із пісні Джамали “1944”, та “Ой у лузі червона калина” у виконанні Андрія Хливнюка. За підсумками  короткої програми наші олімпійці стали 16-ми.

Бажаємо українським спортсменам та всім українцям сил та не втрачати надію і віру в те, що Україна  переможе!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм