У Вигодському лісгоспі будують цех з переробки деревини

Начальник Івано-Франківського обласного управління Сергій Кокоць з робочим візитом відвідав Вигодський лісгосп, де проінспектував будівництво нового цеху з переробки деревини.

Завдяки високотехнологічному обладнанню, тут виготовлятимуть пилопродукцію для різних потреб населення, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Деревообробне виробництво у громаді – збереження та розвиток місцевої економіки та створення нових робочих місць, що надзвичайно актуально у сучасних реаліях. На новоствореній лінії плануємо задіяти до 15 працюючих, – зауважив Сергій Кокоць. – Виробництво – це ще й додаткове джерело надходжень і приклад вдалого господарювання. Як правило, такі дільниці переробляють низькотоварну деревину, що в процесі реалізації дозволяє отримати додаткові кошти».

Цього дня Сергій Кокоць відвідав цех переробки деревини у Брошнівському лісгоспі, де надсучасне обладнання дозволяє розпилювати кругляк діаметром до 40 см на обрізну дошку, брус, вагонку, а також виготовляти тарні та палетні дошки. В місяць у цеху переробляється 450 куб. м деревини, працевлаштовано 9 осіб.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм