У Тернополі відкриють перший в Україні виставковий будівельний майданчик просто неба

2 липня о 13:00 в Тернополі відбудеться відкриття першого в Україні виставкового будівельного майданчика просто неба «Budmall.center».

Тут будуть представлені готові модульні, каркасні будинки, барнхауси «під ключ», які можуть стати в перспективі частиною проєктів модульних містечок для переселенців або ж рішенням для туристичної галузі, релокованого бізнесу чи повноцінного, давно омріяного житла для української родини.

Також тут будуть презентовані проєкти, що формують нові стандарти якості будівництва, енергоефективності, екологічної та соціальної відповідальності.

Під час офіційної частини заходу відбудеться презентація кластера, який об’єднуватиме деревообробну, меблеву, логістичну та інші суміжні галузі, онлайн-маркетплейс для промоції українських виробників, доброчинної організації, проведено екскурсію виставковим центром, де будуть представлені кращі готові проєкти учасників кластера.

Гості заходу зможуть відвідати дискусійні панелі, круглі столи з провідними експертами ринку, дизайнерами, архітекторами, проєктантами, виробниками та іншими представниками деревообробної галузі та соціально-відповідального бізнесу.

«Ми вважаємо, що соціальна відповідальність має стати пріоритетом для кожного свідомого підприємця України. Тому місія проєкту «Budmall.center» — створити простір вільних людей та допомогти мільйонам українців, які постраждали під час війни, знайти для себе комфортне, доступне та зручне житло. Також ми прагнемо встановити нові стандарти будівництва з урахуванням енергоефективності та екологічності, а згодом вийти на міжнародний ринок, просуваючи українських виробників та бренд «Україна» у всьому світі», — зауважив засновник компанії «Budmall.center» Тарас Демкура.

У рамках заходу на території виставкового майданчика пройде благодійний концерт за участі тернопільських гуртів. Фронтменом концерту стене лідер популярного українського гурту СКАЙ Олег Собчук.

Також пройде аукціон картин від тернопільських митців, кошти від якого будуть перераховані ЗСУ. Виставковий майданчик «Budmall.center» знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 65 (біля МРЕО).

Запрошуємо відвідати офіційне відкриття «Budmall.center» та благодійний захід на підтримку ЗСУ 2 липня о 13:00.

Ми у соціальних мережах:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм