У Німеччині попрощалися з блогеркою Вірою Бочкур, яка померла після тривалої боротьби з раком

Вчора, 4 серпня, у місті Кельн (Німеччина) відбулося прощання з блогеркою Вірою Бочкур, яка померла після чотирьох років боротьби з раком.

Про це на своїй Instagram-сторінці повідомив її чоловік – франківський футболіст Роман Бочкур, пише Ратуша.

Вчора ми попрощалися з нашою Вірунею. Дякуємо всім за підтримку моральну і фінансову. Для нас це зараз дуже важливо! Спочивай з Богом, Віруня! – написав Роман.

ЩО СТАЛОСЯ

Біда в сім’ю захисника футбольного клубу “Прикарпаття” Романа Бочкура прийшла у 2018 році. Тоді одночасно у його дружини Віри та сина Максима виявили онкологічне захворювання. Дитині на той момент було лише 5 місяців. Після 10 місяців лікування маленький Максим зумів подолати рак. Наприкінці 2018 року повідомлялося, що Віра Бочкур, слідом за сином поборола рак, але через рік відбувся рецидив.

2020 року жінка повідомила, що пройшла дві консультації в ізраїльській клініці і їй призначили лікування дорогими препаратами. Щоб допомогти сім’ї, було оголошено збір коштів на лікування блогера. Останні місяці свого життя Віра провела на лікуванні у Німеччині. 13 липня вона повідомила, що лікарі винесли “вирок” – не більше місяця життя, але пацієнтка заявила про позитивний настрій та готовність боротися із хворобою.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм