У Коломийській ТГ проводять активну інвентаризацію комунальних земель

У Коломийській ТГ проводять активну інвентаризацію комунальних земель. Першу увагу приділяють наділам сільськогосподарського призначення.

Представник міської влади та Саджавської громади проводять зараз роботи у цьому напрямку в тестовому режимі. Для цього уклали угоду із однією зі столичних фірм, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Староста Саджавського округу зазначив, що інвентаризація на часі, бо багато земель пропадає у їхній громаді, а це своєю чергою недопоступлення до бюджету. А староста знає, кому потрібно віддати ці землі, і що там мають робити надалі орендарі.

Марія Вовчук – місцева мешканка. Проживає у Кубаївці понад 72 роки. Каже, що погано коли земля пропадає. Сама активно обробляє свою ділянку не дивлячись на вік, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті за махінації з землею судитимуть колишнього голову сільради

А ще міський голова зазначив, що коли не вдасться відшукати власників землі і будинків на ній, то оселі можуть передавати тимчасовим переселенцям, тим більше що наразі діє програма ООН, згідно якої можна отримати картоплю для посадки, чи живність. Жодної пустуючої ділянки в громаді не повинно бути.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм