У Коломиї вшанували військового, котрий загинув через зрадника. ФОТО

Вісім років тому український військовослужбовець, спецпризначенець, полковник ЗСУ Сергій Лисенко віддав за Україну своє життя.

Позавчора коломияни вшанували пам’ять свого Героя, повідомляє на  сторінці у Фейсбуці Богдан Станіславський.

Сергій став на захист рідної землі зразу після Революції Гідності. Зараз саме його ім’я носить ліцей №4 – щоб майбутні покоління знали і пам’ятали подвиги нашого земляка.

“Після Майдану спершу Сергій був у Криму, а потім довгий час виконував бойові завдання в східних регіонах України. Загін Лисенка взяв під контроль аеродром у Краматорську, брав участь у бойових діях із визволення Слов’янська. Разом з іншими військовими забезпечив евакуацію тіла загиблого генерала Кульчицького”, – йдеться у дописі.

23 липня 2014-го, коли ворог збив два українські штурмовики СУ-25, Сергію та його побратимам поставили завдання знайти льотчиків. Одного з них військовим вдалося врятувати. Тривали пошуки другого пілота.

“На околицях села Латишева була занедбана ферма. Її господар запропонував бійцям перепочити в нього. Чоловік прийняв українських захисників, але виявився зрадником. Він повідомив терористам місце перебування наших військових. У запеклому бою з ворогом разом із більшістю побратимів загинув і Сергій Лисенко”, – пригадали у Коломиї сумну історію.

Події, описані вище, мають постійно нам нагадувати: війна почалася не 24 лютого 2022 року. Вона триває від 2014-го. Тоді на захист України стали сміливі чоловіки та жінки, які всіма силами давали відсіч ворогу. Вони жертвували собою, щоб кожен крок на українській землі здавався ворогу пеклом.

І боротьба триває по цей день.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм