У Коломиї презентували книгу про видатних прикарпатських науковців. ФОТО

Вчора коломийські науковці зібралися на презентації історико-культурного проєкту “Коломия в новітній історії України” та книги “Науковці освітньої галузі”. Засновник проєкту Валерій Ковтун – директор Коломийського педколеджу, краєзнавець, видавець, знаний в Україні філокартист, організатор музею коломийської книги.

Про це повідомив міський голова Богдан Станіславський, пише Ратуша.

У виданні зібрані історії 64 педагогів, які досягли великих успіхів у вихованні дітей та науковій роботі. Радий, що зміг долучитися до видання цієї праці.

Презентація книги стала приводом для широкого обговорення ролі науки, зокрема коломийської, у сучасному житті. Особливо її важливості зараз, у період війни. Після довгої дискусії ми напрацювали напрямки подальшої роботи наукової спільноти Коломиї. Чекаю їхніх пропозицій по запровадженню факультативних уроків в школах щодо ролі нашої громади в теперішній історії України, – зазначив мер. – Зараз солдати бережуть наші життя, митці борються за нашу культуру, а науковці охороняють наш розум. Сьогоднішнє завдання науки – зберегти та відстояти інтелектуальний спадок українців. А далі тільки примножувати його. Адже це не менше важливо для світу, як українське зерно чи захист демократії. Боротьба триває на кожному рівні. І я дуже радий, що в Коломиї є люди, які вдало бережуть наше надбання.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм