У Коломиї надають психологічну, медичну та юридичну допомогу переселенцям. ФОТО

Один з коломийських шелтерів відвідала мультидисциплінарна мобільна команда допомоги сім’ям з дітьми та іншим людям, які постраждали від війни. Кожен, хто цього потребує, міг отримати консультацію в психолога, юриста та лікаря.

Також команда привезла для переселенців аптечки, продуктові набори, фільтри для очищення води та інші необхідні речі, повідомив міський голова Богдан Станіславський, пише Ратуша.

Вважаю, що така підтримка зараз дуже важлива. Особливо психологічна, адже кожен по різному переносить пережите через війну. Декому потрібна допомога. І в Коломийській громаді її можна знайти, – зазначив мер.

За два місяці послугами мобільної групи вже скористалися 6000 разів. Першочергово її робота націлена на допомогу сім’ям з дітьми, вагітним жінкам, жінкам з дітьми, самим дітям та підліткам. Консультації проводять як особисто, так і дистанційно.

Щоб зв’язатися з командою спеціалістів, телефонуйте за номерами: +380960151220 або +380667562905

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» реалізується у рамках ініціативи СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання різносторонньої допомоги.

Я радий, що такий проєкт успішно працює у Коломийській громаді. За кількістю звернень ми бачимо, що у ньому є велика необхідність. Коломийська міська рада вдячна іноземним партнерам та благодійникам за таку допомогу. Спільними зусиллями, кожен зі свого боку, нам вдасться і надалі підтримувати людей, що бачили війну, – додав Богдан Станіславський.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм