У Калуській центральній лікарні відкрився відділ медичної реабілітації. ФОТО

У Калуській центральній районній лікарні розпочав свою роботу відділ медичної реабілітації та фізичної терапії. Раніше реабілітацією пацієнтів займалися безпосередньо у відділах неврології, травматологічному, нейрохірургії.

Про це повідомив міський голова Андрій Найда, пише Ратуша.

За його словами, тепер усі послуги сконцентрували на місці колишнього фізіотерапевтичного відділення: лікувальну фізкультуру, фізіотерапію, лікувальний масаж, є й послуги психолога, засоби для реабілітації лежачих пацієнтів з паралічами різних частин тіла або при інсультах.

Вже працює зал лікувальної фізкультури для розробки верхніх та нижніх кінцівок після ушкоджень, масажні кабінети, частково фізіопроцедури. Разом з благодійниками сьогодні обговорили потребу у меблях для ерготерапії (відновлення соціально-побутових навичок пацієнтів).

Триває ремонт ще двох кімнат та великого залу для реабілітації лежачих пацієнтів. Є потреба і в додаткових мультифункціональних ліжках.

Відомо, що фізіолікування не тільки усуває наслідки перенесених травм, покращує функціональний стан опорно-рухового апарату, а й сприяє загальному зміцненню організму. Тому спільно й прикладаємо зусиль для розвитку цього напрямку медицини, – зазначив Найда.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм