У Калуші зросла вартість проїзду в громадському транспорті

28 червня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про встановлення тарифу щодо оплати транспортних послуг в автобусах, що працюють у звичайному режимі на міських автобусних маршрутах.

Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда, пише Ратуша.

За його словами, тариф був розроблений відповідно до законодавства і за клопотанням перевізників, на рівні 12 грн з 4 липня.

Перегляд тарифу на офіційних ресурсах міської ради анонсували ще місяць назад. Розрахунки і в Калуші, і в Івано-Франківську робила одна й та ж аудиторська компанія. Тому й підхід виявився аналогічний, – зазначив мер.

Чому в Калуші 12, а в Івано-Франківську 10?

В обласному центрі приватні перевізники удвічі скоротили кількість автобусів на маршрутах в Івано-Франківську. А працюють в основному в години пік. І через великий пасажиропотік в загальному підсумку працюють беззбитково. А левова частина перевезень забезпечується комунальним транспортом, який дотується з місцевого бюджету на рівні 90 млн грн. В Івано-Франківську, за їхнім же висновком, рентабельний тариф мав би становити 15-16 грн. Різниця лягає на бюджет. А за рівнем дохідності Калуш не можна порівняти з Івано-Франківськом.

ДО ТЕМИ: Взимку температура в домівках буде 18-20 градусів, але тарифи не зміняться – міністр розвитку громад Чернишов 

Не зважаючи на різкий стрибок цін на пальне та його дефіцит, наші перевізники при злагодженій координації дій виконавчих органів, зуміли та продовжують забезпечувати в основному пасажирські перевезення в громаді, – додав Андрій Найда.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм