У Калуші засудили двох юнаків за викрадення гаманця у подорожуючого

Суд умовно засудив двох юнаків за викрадення гаманця у подорожуючого. Згідно з матеріалами справи, обвинувачені поверталися на автомобілі додому в напрямку Калуша та побачили на узбіччі невідомого чоловіка, який зупиняв їх автомобіль.

Зупинивши авто, чоловік попросив підвезти його в Івано-Франківськ і юнаки погодились, якщо він заправить їх пальним, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду.

Перебуваючи на заправній станції, коли потерпілий направився до касової зони, щоб розплатитись за пальне, юнаки змовились між собою на викрадення гаманця із грошима у нього, – йдеться у повідомленні.

Далі, рухаючись в напрямку Івано-Франківська та перебуваючи у с. Вістова, водій заглушив автомобіль та повідомив, що він нібито поламався та його треба штовхнути, після чого потерпілий та інший обвинувачений вийшли з автомобіля, в цей момент, згідно з попередньою домовленістю потерпілому нанесли удар в спину та витягли із його кишені гаманець з грошима в сумі 2200 грн.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті шахраї назвалися теробороною і виманили у переселенки понад 24 тис. грн 

Відтак обвинувачені із викраденим гаманцем на автомобілі поїхали в напрямку Калуша.

Обвинувачені в судовому засіданні вину у пред’явленому обвинуваченні визнали повністю. Розкаялися у вчиненому, просили суворо їх не карати, оскільки потерпілому відшкодовано всі завдані збитки, – повідомили у пресслужбі суду.

Потерпілий у суді зазначив, що йому відшкодовано завдані збитки та в нього відсутні будь-які претензії матеріального та морального характеру.

Даючи оцінку зібраним по справі доказам, суд прийшов до висновку, що дії обвинувачених слід кваліфікувати, як відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я.

Таким чином суд призначив обом покарання по 5 років позбавлення волі, однак звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм