У Калуші власники рекламних конструкцій платитимуть менше

24 травня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про часткове звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних конструкцій, що перебувають у комунальній власності громади, в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Вікна.

Як зазначено у преамбулі до рішення, його приймають на звернення розповсюджувачів зовнішньої реклами, щоб зменшити фінансове навантаження на суб’єктів господарювання.

Відтак із 24 лютого на час воєнного стану (до прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом Калуської міської), суб’єктам господарювання за тимчасове використання місць розташування рекламних конструкцій будуть нараховувати плату у розмірі 50% від повної вартості.

Як повідомив начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, воєнний стан негативно позначився на бізнесі, зокрема, рекламному. Відтак органи місцевого самоврядування приймають рішення по надання пільг за використання місць розташування рекламних конструкцій комунальної власності.

ДО ТЕМИ: У Франківську оштрафували підприємця за незаконну вивіску на пам’ятці архітектури. ФОТО

Є міста, які звільнять бізнес від такої оплати на 100%, інші — не звільнять зовсім (наприклад, у Яремчі, де ситуація з рекламою краща), ще інші — приймають компромісні, в інтересах і власників конструкцій і місцевих бюджетів, рішення. За словами Юрія Соколовського, у Калуші обрано третій варіант. Така ж знижка, 50%, наприклад, запроваджена у Луцьку.

Як випливає зі звіту КП “Міський інформаційний центр”, яке нараховує оплату за використання місць розташування рекламних конструкцій, у січні 2022 року за договорами користування місцями розташування рекламних конструкцій надали послуг на 38,7 тис. гривень. Тож 50% знижки — це приблизно 20 тис. гривень на місяць, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм