У Калуші відкрили центр підтримки переселенців “Я — Маріуполь”. ФОТО

30 червня у Калуші, що на Івано-Франківщині, відкрили центр підтримки “Я — Маріуполь”. Тут надаватимуть допомогу вимушеним переселенцям, які живуть у Калуській громаді.

Про це на Facebook-сторінці повідомив голова громади Андрій Найда, пише Ратуша.

До відкриття центру долучилися підприємці та волонтери. Тут переселенцям надаватимуть гуманітарну допомогу, юридичну консультацію, працевлаштовуватимуть. Також охочих консультуватиме психолог. У центрі облаштували й дитячий куток, йдеться у дописі.

Підтримати своїх земляків приїхав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. Зараз у громаді живе приблизно 250 людей, яким вдалося евакуюватися з міста.

“Маріупольці дякували жителям Калуської громади за справжню дружбу та підтримку у найважчу годину. Для нас Маріуполь — символ мужності, боротьби та незламності! А маріупольці — нові калушани”, — написав Андрій Найда.

Центр “Я — Маріуполь” 30 червня відкрили і в Івано-Франківську. Він працюватиме з понеділка до суботи з 9:00 до 18:00. Центр створили за підтримки та фінансування Маріупольської та Івано-Франківської міських рад та 11 міжнародних організацій, зокрема Save the Children.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм